Ata Pera’nın İstanbul’a Gelen Hastalara Sunmuş Olduğu Hizmetler

Ata Pera ağız ve diş sağlığı merkezi yurtdışından gelen hastalar için büyük imkanlar ve olanaklar sağlar. Bu yüzden zaten dünyanın dört bir yanından pek çok hastayı ağırlayan bir merkezdir. Türkiye genel olarak dental travel hizmetlerinde öne çıkan ve yabancı hastaların öncelikli olarak tercih ettiği bir merkez konumundadır. İstanbul Taksim ise artış diş tedavilerinin yapıldığı en önemli merkezler haline gelmiştir. Bunda bölgede hizmet veren Ata Pera Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin katkısı oldukça fazladır.

Ata Pera Diş Kliniğinin Özellikleri

Ata Pera diş kliniği pek çok önemli özelliği ile bölgenin en çok tercih edilen ağız ve diş sağlığı merkezlerinden biridir. Kliniğin en önemli özellikleri ve sizlere sağlamış olduğu olanaklar şöyledir;

 • Ata Pera 22 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile hizmet veren bir kurumdur.
 • Lokasyon olarak İstanbul’un merkezi konumunda bulunan Taksim’de yer alır.
 • Hastaları havalimanından özel şoförlerle alır ve kendi bünyesinde yer alan otellere yerleşimini sağlar. Yani konaklama ve transfer desteği vardır.
 • Hastaların konakladığı otel ile hastane arasında maksimum 100-150 metre gibi bir mesafe vardır.
 • Diş implantı gibi önemli tedavilerde, dünyanın en önemli ve popüler markalarını kullanır.
 • Zigoma gibi ileri diş tedavi yöntemlerini uygulayabilen sayılı diş hastanesinden biridir.
 • Yapılan diş implant uygulamalarında sizlere ömür boyu garanti imkânı verilir.
 • Hastane bünyesinde 2 adet çok gelişmiş laboratuvarlar mevcuttur.
 • Sadece İstanbul Taksim’de değil aynı zamanda Belçika, Hollanda, Almanya gibi ülkelerde de şubeler mevcuttur. Ayrıca yakın zamanda Avusturya ve İsrail’e de yeni şubeler açılması planlanıyor.

İstanbul’a Gelen Hastalara Sunulan Hizmetler

Ata Pera dental travel konusunda hastaların rahatlıkla tercih edebileceği bir merkezdir. Hastalara sunulan son derece önemli ve etkili olanaklar vardır. Tedavi sürecinin başlangıcından, bitimine kadar destek verilmeye devam edilir. Hastaların klinikte yararlandığı en önemli imkanlar ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

Konaklama

Konaklama sunulan en önemli desteklerden biridir. Sizlere özellikle farklı alternatif seçenekler sunulur. Ata Pera kliniğine ait 2 adet misafirhane vardır. Bunlardan biri 5 diğeri ise 8 odalıdır. Misafirhane veya da otellerin hastaneye uzaklığı ise çok yakındır. Biri 150 metre uzaklıkta iken diğeri ise sadece 50 metre bir mesafededir. Otele ek olarak 2 adet daire vardır. Bunlardan biri de Cihangir’de yine hastaneye çok yakın bir mesafede yer alır. Hastaların tercihine göre, uygun bir konaklama seçeneği sunulur.

Çevirmen

Yurtdışından gelen yabancı hastalar veya da yeteri kadar Türkçe bilmeyen kişiler için çevirmen desteği vardır. Tedavi süresince hastalar ile doktorlar arasında iletişimi sağlar. Doktorlardan ve doktor asistanlarından alınan bilgilerin, hastaya aktarılması ve herhangi bir sağlık sorunu yaşanmaması için destek verir. Son derece önemli ve etkili bir görev üstlendiğini belirtmemiz gerekir. Tedavi süresince, çevirmenler mesai saatleri içerisinde hastalara destek verir.

7/24 Çevirmen

Ata Pera, hastalarına 7/24 destek veren ve yardımcı olan bir merkezdir. Bu yüzden zaten tedavi için gelen hastalar herhangi bir sıkıntı yaşamamaktadır. Hastaların çoğu, aldıkları hizmetten ve tedavi süresince Ata Pera’nın sağlamış olduğu olanaklardan son derece memnun kalmaktadır. Günün her saatinde sizlere destek veren ve yardımcı olan, alanında uzman bir klinikle tanışmak üzeresiniz.

Ata pera Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ne yazık ki rehber desteği sağlamamaktadır. Ancak zaten birçok tarihi ve turistik bölgeye yakındır. Ayrıca ihtiyacınız olabilecek mağazalar, restoranlar ve kafeler yürüme mesafesindedir.

Dental Travel İstanbul’da Tercih Edildiğinde Elde Edilen Avantajlar

Dental travel İstanbul gibi bir şehirde tercih edildiğinde, doğal olarak önemli ve etkili avantajlar sağlanır. Özellikle İstanbul’un en önemli konumları arasında gösterilen Beyoğlu/Taksim tercih edildiğinde, hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla tedavi olabilirsiniz. Özellikle Taksim bölgesinde sizlere hizmet veren Ata Pera’yı tercih ettiğinizde elde edeceğiniz avantajlar şöyledir;

 • Çok merkezi bir konumda olduğu için havaalanı ulaşımı başta olmak üzere İstanbul’un hangi bölgesine gitmek isterseniz isteyin herhangi bir sorun yaşamazsınız.
 • Merkezi ve aynı zamanda da gelişmiş bir bölgede olduğu için aynı zamanda güvenlikle ilgili de herhangi bir sorun olmaz.
 • Sizlere konaklama seçenekleri sunulduğu için, bölgede kalacak yer arama ve bunun için ücret ödeme gibi zorunluluklarınız olmaz.
 • Birçok yer ve mekân yürüme mesafesinde olduğu için yine tedaviniz süresince hiçbir sorun yaşamaz ve rahat edebilirsiniz.
 • İstanbul’a tedavi için gelmişken ve birçok yer sizlere yürüme mesafesinde iken, bölgenin önemli tarihi ve turistik yerlerini gezebilirsiniz.
 • Taksim’de yer alan Ata Pera yakınlarında yeme-içme, alışveriş mağazaları yer alır. Tedaviniz devam ederken, herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunuzda kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Bölgede farklı dünya mutfaklarından lezzetleri bulmak mümkündür. Kendi kültürünüze ve yemek zevkinize göre çok rahat, bir restoran bulabilirsiniz.
 • Aradığınız birçok yer aynı daire içinde yer aldığı için kaybolma, zaman kaybetme ve yorulma gibi durumlar söz konusu olmaz.

İstanbul Dental Travel Klinikleri

İstanbul dantel travel klinikleri günümüzde giderek sayıca artmaya başlamıştır. İstanbul zaten dental travel için önemli bir etkiye sahiptir. Birçok yeni teknik, kaliteli malzeme ve uzmanlıkla önemli tedaviler sağlanmaktadır. Hollanda, Belçika, İsviçre, Fransa, İngiltere, İsrail ve Almanya gibi ülkelerden sıklıkla bölgeye ziyaretlerde bulunur. Sizler de ağız ve diş sağlığı için destek almak istiyorsanız, İstanbul’u tercih edebilirsiniz. Taksim dental travel hizmetleri için de gönül rahatlığıyla Ata Pera kliniği tercih edebilirsiniz.

Ata Pera Ağzı ve Diş Sağlığı Merkezi Konaklama

Ata Pera konaklama seçenekleri ile hastalarının işini büyük oranda kolaylaştıran bir kliniktir. Yurtdışından gelen hastalar için konaklama en önemli sorunların başında gelir. İlk kez gelecekleri bir ülkede, doğal olarak nereden nasıl konaklayacaklarını düşünürler. Konaklama seçerken ayrıca ulaşım ve mesafe gibi konuları da düşünmeleri gerekir. Sonuç olarak tedavi gördükleri kuruma yakın bir konaklama seçeneği bulmaları gerekir. Tüm bunlar da hiç bilinmeyen bir ülkede ve şehirde oldukça zordur. Sizlere bu süreçte konaklama imkânı veren ve üstelik sunmuş olduğu konaklama imkanı da hastaneye çok yakın olan bir klinik istemez misiniz? Cevabınız evet ise tercihiniz de mutlaka Ata Pera klinikten yana olmalıdır.

Ata Pera Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, hastaneye biri 50 diğeri ise 150 metre uzaklıkta iki ayrı otel sunar. Otelde kalmak istemeyenler için ayrıca birisi Cihangir’de yani yine Taksim’e çok yakın bir mesafede daireler sunulur. Hastalar hangi konaklama seçeneğini tercih ederse, buna göre konaklaması sağlanır.

Ata Pera Ağız ve Diş Tedavileri

Ağız ve diş tedavileri konusunda da doğal olarak bölgenin en iddialı klinikleri arasında yer alır. Zaten gelişmiş tedavi seçenekleri sunduğu ve oldukça gelişmiş cihazlar kullanıldığı için bir klinikten öte hastane sınıfında yer alır. Ata pera ağız ve diş tedavileri ile de hastalarının hayatını kolaylaştıran, bölgenin en iyi ve etkili kliniğidir. Sizler de ağız ve diş tedavileri için istediğiniz zaman hastaneyi ziyaret edebilirsiniz. Yurtdışından gelmeniz durumunda, havaalanından alınma ve hastaneye ulaşımınız konusunda sizlere yardımcı olunacaktır.

Why You Should
Choose Ata Pera

Great Location
Award Winning
Caring Team
1st Class Service
Awesome Office
Professional Tools
https://atapera.com/wp-content/uploads/2022/08/Ata-Pera-Dental-Hospital-Implant-Dental.png

Ata Pera Dental Center is providing service in Taksim, the center of Istanbul, since 1999.

About Ata Pera

It has become a leading brand in its sector by providing uninterrupted service with international quality standards and unconditional patient satisfaction. It is one of the dental center that offers the best service in this field with its twenty-three years of experience.

Dental Travel

Experience Your Dental Holiday Now!

Social Networks

Visit Ata Pera on these social links.

Copyright 2022 Ata Pera. All rights reserved.

Copyright 2018 by BoldThemes. All rights reserved.